گزارشی از همایش «آینده شغلی من چه می شود ؟!» در شهرستان سبزوار - وبسایت رسمی دکتر میثم شکری ساز

1331 بازدید

اکثر افراد از نوجوانی به دنبال یافتن راهی برای تضمین آینده شغلی خود و ارتقا در مسیر شغلی هستند. یکی از نکاتی که امروزه همه در مورد آن سخن می گویند بحث اشتغال و داشتن شغلی مناسب است. اما چطور می توانیم آینده شغلی بهتری داشته باشیم ؟

مرکز آموزش مجازی پارس نمایندگی خراسان با توجه به بررسی ها و نیاز سنجی های انجام شده در سطح شهرستان سبزوار و با برنامه ریزی دقیق ، به جا و نوآورانه با هدف توسعه مهارت های فردی یکایک افراد جامعه ، تربیت نیروی انسانی ماهر و خلاق ، ایجاد اشتغال و کارآفرینی جهت ایجاد انگیزه در افراد جویای کار ، دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، دانش آموزان ، اقدام به برگزاری همایش « آینده شغلی من چه می شود؟! » در 24 اردیبهشت ماه 97 در محل اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان سبزوار نموده است .
در ابتدای این همایش مهندس احمد نظری مدیریت هلدینگ پارس پندار نهاد نمایندگی خراسان ، ضمن خوش آمد گویی به مسئولین و حضار تشریف فرمایی دو کارآفرین جوان و برتر کشور در سال 96 آقایان دکترمیثم شکری ساز و مهندس امید عباس زاده را در شهرستان سبزوار و در جمع حاضرین گرامی داشتند و جهت آشنایی بیشتر حاضرین بصورت مختصربخشی از فعالیت های مرکز آموزش مجازی پارس بعنوان برترین برند آموزش مجازی کشور را بیان نمودند.

در ادامه مهندس مختاری معاونت محترم مدیر کل و ریاست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سبزوار ، ضمن حمایت از فعالیت های دولت در راستای بحث اشتغال جوانان را تشویق به استفاده ازفرصت های کارآفرینی و استفاده از تسهیلات با درصد پایین آن اداره ویژه بخش کارآفرینی نمود.

دکتر میثم شکری ساز چهره ماندگار مدیریت و کارآفرینی و مدیر برتر فناوری اطلاعات کشوردر سال 96 و بنیانگذار هلدینگ پارس پندار نهاد ، بعنوان مهمان و سخنران ویژه این همایش ضمن ابراز خوشحالی از دومین حضورش در جمع مشتاقان کارآفرینی در شهرستان سبزوار ، در ابتدا به بیان شیوه ها و راه های جذب افراد در سازمان ها و موسسات خصوصی پرداخت و در ادامه با تاکید بر اینکه برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی باید مهارت های به روز و جدید را آموخت و همواره باید برای شکست آماده بود ولی با امید انگیزه و پشتکار مسیر را ادامه داده تا به هدف نهایی و پیروزی رسیده به بیان سرگذشت خود پرداخت که پس از تحمل شکست ها و سختی های فراوان اکنون بعنوان یک کارآفرین موفق در سطح ملی برگزیده شده است .

دکتر شکری ساز در بخش دوم صحبت های انگیزشی خود به ارائه موضوع جذاب 25 راز موفقیت پرداخت که بسیار مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و عمل به تک تک این موارد را چاره گشا و راهکارهای رسیدن به موفقیت در اهداف افراد دانست.

در ادامه این همایش مهندس امید عباس زاده نیز بعنوان کارآفرین برتر کشور در حوزه کشاورزی و پرورش گیاه آلوئه ورا در سال 96 ، ضمن بیان استفاده از پتانسیل ها و فرصت های موجود در کشور رمز موفقت را داشتن برنامه ، هدف و پشتکار دانست و از علاقه مندان به حوزه کشاورزی خواست که بعنوان یک کارآفرینی می توانند با سرمایه گذاری اندک وارد حوزه پرورش گیاه آلوئه ورا شده و طی مدت زمان اندکی بتوانند به درآمد زایی و سود رسانی برسند.

در پایان این همایش از سمت هلدینگ پارس پندار نهاد نمایندگی خراسان و حامیان همایش اتاق های اصناف ایران و شهرستان سبزوار ، اداره جهاد کشاورزی شهرستان سبزوار ، دانشگاه های حکیم سبزواری ، آزاد اسلامی ، پیام نور ، آموزش عالی بیهق ، آموزش و پرورش شهرستان سبزوار و اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سبزوار از سخنرانان تقدیر و تشکر ویژه بعمل آمد .

 [huge_it_gallery id=”4″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *