پاسخ دکتر میثم شکری ساز به اتهامات کلاهبرداری و جعل مدرک

میثم شکری ساز ریاست هولدینگ پارس پندار نهاد، کارآفرین نمونه کشوری و برگزیده مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور در سال 1396 است. این مدیر جوان تاکنون موفق به دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کننده برای 4 سال متوالی شده است.

اتهاماتی در خصوص جعل مدرک و کلاهبرداری از سوی افرادی در خارج از کشور به دکتر میثم شکری ساز و مجموعه های تحت مدیریت وی زده شده است. این افراد مدعی هستند میثم شکری ساز با جعل مدرک و صدور مدارک غیر قانونی، دست به کلاهبرداری زده است.

دکتر میثم شکری ساز این اتهامات را رد و با توجه به مستندات و مدارک اثبات کرده است که این فرد قصد تخریب داشته است. قسمتی از فعالیت های غیر قانونی این فرد در داخل ایران با شکایت ها و پیگیری های قضایی متوقف شده است، اما همچنان فعالیت های این فرد از خارج از کشور در خصوص تخریب و دشمنی ها ادامه دارد.

میثم شکری ساز مدیرعامل هولدینگ پارس پندار نهاد کلاهبرداری موسسات آموزشی و مدارک جعلی ارائه شده توسط آن ها را محکوم کرده و اتهاماتی در این خصوص را در رابطه با شخص خودشان تکذیب می کنند.

در این ویدئو، دکتر میثم شکری ساز در جلوی دوربین ظاهر شده به تمامی سوالات و اتهامات وارده پاسخ می‌دهد. موضوع شکایت خود از شبکه جعل مدرک را شفاف سازی کرده و با مدارک و مستندات قانونی، تبرئه خود از این ماجرا را به اثبات می رساند.

چند مورد از بخش هایی که در مصاحبه بررسی می شود:

  • ارتباط با شرکت های مدارک خارجی
  • ارتباط با شبکه جعل مدرک مشهد
  • لزوم خرید رپورتاژ آگهی

مصاحبه کامل دکتر میثم شکری ساز با رسانه ها

با توجه به اتهامات و شایعه‌پراکنی‌ها پیرامون فعالیت‌های دکتر میثم شکری ساز، در این صفحه تمامی اسناد و مدارک حقوقی و قانونی در رد این اتهامات را برای شفاف سازی اذهان عمومی آورده‌ایم.

تمامی این مدارک قانونی و معتبر بوده و قابلیت پیگیری دارند.

آراء قطعی برائت شعبه بازپرسی

رای قطعی برائت دادگستری کل استان اصفهان

رای قطعی برائت دادگستری کل استان اصفهان

رای قطعی برائت دادگستری کل استان خراسان رضوی

مکاتبات دادگستری مشهد که نشان می دهد آقای دکتر میثم شکری ساز در زمینه کشف تخلفات و رسیدگی به جرائم این حوزه همکاری داشته و خود ایشان متولی برخورد با این جرائم بوده است.

شکایت از کلیه افراد شایعه پراکن در سطح فضای مجازی

اقدامات صورت گرفته جهت استرداد متهم اصلی

مطالب و مستندات بسیار زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که برخی از آن ها به دلیل محرمانه بودن موضوع منتشر نشده است. ضمنا علیه متهمین اصلی شکایاتی در کشور آمریکا در دست اقدام و اجرا است. از آنجایی که طرح شکایت در کشور آمریکا نیاز به مستندات مکفی در کشور ایران داشت، لذا ابتدا مجبور به طرح شکایت و اقدامات قانونی در ایران شدیم تا با جمع آوری مستندات در کشور آمریکا نیز شکایتی مطرح کنیم و این مقوله نیز در سال جاری انجام خواهد شد.

نامه فصل الخطاب که ثابت می کند، که آقای دکتر میثم شکری ساز نه تنها هیچ گونه فعالیت خلاف قانون انجام نداده، بلکه در زمینه رفع تخلفات آموزشی هم همکاری لازم را با وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی و قضایی و انتظامی داشته است.

دادگستری کل استان خراسان رضوی

شکایات هولدینگ پارس پندار نهاد علیه نشر اکاذیب

شکایات مجموعه در مورد تمامی افرادی که در نشر و انتشار اکاذیب علیه ما نقش داشته اند در حال پیگیری است.

دادگستری کل استان اصفهان

رای برائت (قرار نهایی دادسرا)

مخاطبین گرامی با عنایت به ادعاهای واهی برخی از تنگ نظران در فضای مجازی که پذیرش دوره های مهارتی مدت ها در دانشگاههای خارجی مورد قبول نیست به عرض می رساند پس از رایزنی های متعدد، دکتر میثم شکری ساز نظر مثبت سازمان بین المللی (wes) که وظیفه تایید مدارک آموزشی کشور کانادا و آمریکا را بر عهده دارد جلب شد تا این افراد بتوانند با شرکت در دوره های آموزش تخصصی مانندMBA  و DBA تاییده ی لازم در مقاطع تحصیلی را بدست آورند.

هرچند که این دوره ها در کشور ما برخلاف سایر جهان مهارت آموزشی است اما در همه کشورهای جهان مدرک MBA  و DBA به دلیل آنکه دوره های حرفه ای محسوب می شدند و از نام آنها نیز مشخص است (Master of Business Administration و Doctor of Business Administration )، معادل مدارک رسمی تلقی می شوند، اخذ تاییده رسمی کشورهای زیر نظر (WES) یعنی کانادا و آمریکا هم خروج ارز از کشور جلوگیری می کند و هم به دوره های آموزش عالی کشور اعتبار می دهد، ضمن آنکه این قابلیت با پیگیری ما هم اکنون برای کلیه موسسات آموزش عالی آزاد کشور فعال شده است و اکثر موسسات از این موضوع استفاده می کنند که نه تنها تخلف نیست بلکه شایسته تقدیر می باشد و از این پس شرکت در دوره های MBA و DBA در موسسات آموزش عالی آزاد ایران در کشورهای آمریکا و کانادا قابل قبول است.