پاسخ دکتر میثم شکری ساز به اتهامات کلاهبرداری و جعل مدرک

میثم شکری ساز، کارآفرین نمونه کشوری و برگزیده مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور در سال 1396 است. این مدیر جوان تاکنون موفق به دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کننده برای 4 سال متوالی شده است.

اتهاماتی در خصوص جعل مدرک و کلاهبرداری از سوی افرادی در خارج از کشور به دکتر میثم شکری ساز و مجموعه های تحت مدیریت وی زده شده است. این افراد مدعی هستند میثم شکری ساز با جعل مدرک و صدور مدارک غیر قانونی، دست به کلاهبرداری زده است.

دکتر میثم شکری ساز این اتهامات را رد و با توجه به مستندات و مدارک اثبات کرده است که این فرد قصد تخریب داشته است. قسمتی از فعالیت های غیر قانونی این فرد در داخل ایران با شکایت ها و پیگیری های قضایی متوقف شده است، اما همچنان فعالیت های این فرد از خارج از کشور در خصوص تخریب و دشمنی ها ادامه دارد.

در این ویدئو، دکتر میثم شکری ساز در جلوی دوربین ظاهر شده به تمامی سوالات و اتهامات وارده پاسخ می‌دهد. موضوع شکایت خود از شبکه جعل مدرک را شفاف سازی کرده و با مدارک و مستندات قانونی، تبرئه خود از این ماجرا را به اثبات می رساند.

چند مورد از بخش هایی که در مصاحبه بررسی می شود:

  • ارتباط با شرکت های مدارک خارجی
  • ارتباط با شبکه جعل مدرک مشهد
  • لزوم خرید رپورتاژ آگهی

مصاحبه کامل دکتر میثم شکری ساز با رسانه ها

با توجه به اتهامات و شایعه‌پراکنی‌ها پیرامون فعالیت‌های دکتر میثم شکری ساز، در این صفحه تمامی اسناد و مدارک حقوقی و قانونی در رد این اتهامات را برای شفاف سازی اذهان عمومی آورده‌ایم.

تمامی این مدارک قانونی و معتبر بوده و قابلیت پیگیری دارند.

آراء قطعی برائت شعبه بازپرسی

رای قطعی برائت دادگستری کل استان اصفهان

رای قطعی برائت دادگستری کل استان اصفهان

رای قطعی برائت دادگستری کل استان خراسان رضوی

مکاتبات دادگستری مشهد که نشان می دهد آقای دکتر میثم شکری ساز در زمینه کشف تخلفات و رسیدگی به جرائم این حوزه همکاری داشته و خود ایشان متولی برخورد با این جرائم بوده است.

شکایت از کلیه افراد شایعه پراکن در سطح فضای مجازی

اقدامات صورت گرفته جهت استرداد متهم اصلی

مطالب و مستندات بسیار زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که برخی از آن ها به دلیل محرمانه بودن موضوع منتشر نشده است. ضمنا علیه متهمین اصلی شکایاتی در کشور آمریکا در دست اقدام و اجرا است. از آنجایی که طرح شکایت در کشور آمریکا نیاز به مستندات مکفی در کشور ایران داشت، لذا ابتدا مجبور به طرح شکایت و اقدامات قانونی در ایران شدیم تا با جمع آوری مستندات در کشور آمریکا نیز شکایتی مطرح کنیم و این مقوله نیز در سال جاری انجام خواهد شد.

نامه فصل الخطاب که ثابت می کند، که آقای دکتر میثم شکری ساز نه تنها هیچ گونه فعالیت خلاف قانون انجام نداده، بلکه در زمینه رفع تخلفات آموزشی هم همکاری لازم را با وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی و قضایی و انتظامی داشته است.

دادگستری کل استان خراسان رضوی

شکایات هولدینگ پارس پندار نهاد علیه نشر اکاذیب

شکایات مجموعه در مورد تمامی افرادی که در نشر و انتشار اکاذیب علیه ما نقش داشته اند در حال پیگیری است.